< Powrót

Aktualności

Wywiad z Prezesem

Utylizacja odzieży pomaga pozbyć się niepotrzebnych ubrań, wspomaga biednych i jest działaniem proekologicznym. Jakie wyzwania, trudności, ale i możliwości stwarza? Zapytaliśmy o to prezesa Tesso – jednej z największych w Polsce firm w branży recyclingu odzieży – Andrzeja Kowalczyka.

Rodzinne zabawy w Drzewinie

Deszczowa pogoda nie zepsuła zabawy maluchom z Drzewiny. Najmłodsi mieszkańcy tej niewielkiej, ale jakże urokliwej, zamieszkałej przez Świętego Mikołaja miejscowości, wzięli udział we wspólnej zabawie jaką przygotował dla Nich miejscowy Ośrodek Kultury.

Festyn Ługaszewo

W dniu 3 sierpnia 2013 roku w miejscowości Łaguszewo odbył się Letni Festyn Rodzinny . Nasza Firma mogła czynnie uczestniczyć we wspólnej zabawie najmłodszych uczestników tej imprezy.

Festyn Charytatywny-Kaczki 2013

W dniu 3 sierpnia br. w miejscowości Kaczki odbył się Piknik charytatywny podczas, którego jego organizatorzy postanowili zbierać środki finansowe na leczenie chorego na mukowiscydozę 12 letniego Piotrusia. Wspólna zabawa zgromadziła wielu mieszkańców, którzy postanowili wesprzeć działania organizatorów i pomysłodawców.

Festyn Rodzinny Pawłowo 2013

W dniu 17 lipca 2013 roku w miejscowości Pawłowo odbył się Letni Festyn Rodzinny dla dzieci i młodzieży. Firma Tesso uczestniczyła w tej imprezie fundując nagrody dla wszystkich jej uczestników. Wspieranie lokalnej społeczności jest nierozerwalnym elementem funkcjonowania Naszej Firmy. Radość dzieci i uśmiech na Ich twarzach jest dla nas największą wartością.

1 2 3