< Powrót

Jubileusz działalności Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas w Rajkowach.

Na zaproszenie Caritas Diecezji Pelplińskiej oraz Kierownictwa, Pracowników i Podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Rajkowach wzięliśmy udział w jubileuszu 15-lecia działalności tej instytucji. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi oraz mieszkańcami ŚDS w Rajkowach spotkaliśmy się na wspólnej mszy świętej, oficjalnych uroczystościach rocznicowych, a także festynie zorganizowanym przez Caritas oraz lokalną społeczność. Otrzymując specjalne wyróżnienie, usłyszeliśmy wiele pięknych i niezwykle ciepłych słów podziękowania pod adresem naszej firmy.

 

Od kilkunastu lat wspieramy tą jakże ważną społecznie placówkę, przekazując odzież na potrzeby wszystkich jej podopiecznych. Reprezentujący firmę TESSO, Dyrektor Generalny Pan Sebastian Skrzypek przekazał na ręce Pani Kierownik Edyty Grzonka pamiątkowy grawer oraz bukiet kwiatów jako wyraz szacunku i pamięci, którą darzą pracowników, wolontariuszy i podopiecznych ŚDS w Rajkowach Państwo Dorota i Andrzej Kowalczyk, właściciele firmy TESSO. Dyrektor Skrzypek składając  życzenia wspomniał również o odpowiedzialności jaką wspólnie  ponosimy za los drugiego człowieka. Na ręce pani Kierownik złożył podziękowania za trud codziennej pracy, w przestrzeń której od lat wrasta nasza firma.

 

Dziękujemy za pamięć i wspólnie spędzone chwile. To wszystko czego u Państwa doświadczyliśmy umacnia nas w przekonaniu o słuszności prowadzonych przez nas od wielu lat działań charytatywnych.