< Powrót

Jesteśmy jedną z największych firm na polskim rynku odzieży używanej

O nas
Recykling ikona
RECYCLING
CLOTHING
Ikona myszka
galeria Tesso

Oferta

Tesso - logo

Odzież używana - hurtownia

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Posiadamy własne sortownie, gdzie nasza odzież używana jest przygotowywana pod zamówienia dużych odbiorców. Dysponujemy własną bazą transportową, dzięki czemu możemy dostarczać większe partie towaru bezpośrednio do Klienta. >

Tesso - logo

Czyściwo
bawełniane

Jesteśmy producentem czyściwa białego i kolorowego, najwyższej jakości, które nie zawiera materiałów syntetycznych, odznacza się bardzo dobrymi właściwościami absorpcyjnymi. >

Tesso - logo

Odzież używana - eksport

Firma TESSO już od 30 lat dostarcza odzież używaną dla zagranicznych odbiorców. Posiadamy wielu stałych i cenionych partnerów biznesowych na rynkach europejskich, afrykańskich i azjatyckich. >

T
T

Misja

Chronić środowisko naturalne, pomagać chorym i najuboższym oraz wspomagać rozwój lokalny poprzez utylizację odzieży używanej.

Każdy dzień pracy rozpoczynamy z myślą o zobowiązaniu, jakie dobrowolnie podjęliśmy. Aby sumiennie je wypełniać, prowadzimy wielokierunkowe działania.

E
E

Ekologia

Recykling odzieży, prowadzony przez TESSO jest działaniem proekologicznym. Dzięki temu mniej ubrań zalega na przeładowanych wysypiskach śmieci.

Stanowią one coraz większy światowy problem. Recykling odzieży oraz jej ponowne wykorzystanie pozwala zaoszczędzić miejsce na wysypiskach, wpływa też korzystnie na zmniejszenie produkcji nowej odzieży.

S
S

Działania społeczne

Biznes to nie tylko działalność gospodarcza. To także troska o region i jego mieszkańców, odpowiedzialność za pracowników oraz dbanie o środowisko.

Wspomagamy najuboższych, chorych i potrzebujących. Priorytetem dla nas są chore dzieci. Dzięki przekazywanej przez Państwa odzieży, za co serdecznie dziękujemy, jesteśmy w stanie stale dofinansowywać leczenie wielu z nich. Czynimy to przy pomocy Fundacji Dar, pod której czułymi skrzydłami znajdują się dzieci, potrzebujące pomocy.

Więcej
S
S

Aktualności

Wywiad z Prezesem

Utylizacja odzieży pomaga pozbyć się niepotrzebnych ubrań, wspomaga biednych i jest działaniem proekologicznym. Jakie wyzwania, trudności, ale i możliwości stwarza? Zapytaliśmy o to prezesa Tesso – jednej z największych w Polsce firm w branży recyclingu odzieży – Andrzeja Kowalczyka.

Rodzinne zabawy w Drzewinie

Deszczowa pogoda nie zepsuła zabawy maluchom z Drzewiny. Najmłodsi mieszkańcy tej niewielkiej, ale jakże urokliwej, zamieszkałej przez Świętego Mikołaja miejscowości, wzięli udział we wspólnej zabawie jaką przygotował dla Nich miejscowy Ośrodek Kultury.

Festyn Ługaszewo

W dniu 3 sierpnia 2013 roku w miejscowości Łaguszewo odbył się Letni Festyn Rodzinny . Nasza Firma mogła czynnie uczestniczyć we wspólnej zabawie najmłodszych uczestników tej imprezy.

Festyn Charytatywny-Kaczki 2013

W dniu 3 sierpnia br. w miejscowości Kaczki odbył się Piknik charytatywny podczas, którego jego organizatorzy postanowili zbierać środki finansowe na leczenie chorego na mukowiscydozę 12 letniego Piotrusia. Wspólna zabawa zgromadziła wielu mieszkańców, którzy postanowili wesprzeć działania organizatorów i pomysłodawców.

Festyn Rodzinny Pawłowo 2013

W dniu 17 lipca 2013 roku w miejscowości Pawłowo odbył się Letni Festyn Rodzinny dla dzieci i młodzieży. Firma Tesso uczestniczyła w tej imprezie fundując nagrody dla wszystkich jej uczestników. Wspieranie lokalnej społeczności jest nierozerwalnym elementem funkcjonowania Naszej Firmy. Radość dzieci i uśmiech na Ich twarzach jest dla nas największą wartością.

O
O

Kariera

Aktualnie rekrutujemy na następujące stanowiska:

  • – Kierownik produkcji
  • – Pracownik ds. Systemu Produkcji i Magazynowania
  • – Kierowca kategorii B.
Oferty pracy

Kontakt

PFR

TESSO
ul. Sikorskiego 6A
Pruszcz Gdański
woj. Pomorskie
83-000, Polska

+48 58 691 16 38

+48 58 691 16 39

sekretariat@tesso.pl

Kontakt

© TESSO 2018 / Design & Powered: Anna Kallas Studio & OK Interactive