< Powrót

Jesteśmy jedną z największych firm na polskim rynku odzieży używanej

O nas
Recykling ikona
RECYCLING
CLOTHING
Ikona myszka
galeria Tesso

Oferta

Tesso - logo

Odzież używana - hurtownia

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Posiadamy własne sortownie, gdzie nasza odzież używana jest przygotowywana pod zamówienia dużych odbiorców. Dysponujemy własną bazą transportową, dzięki czemu możemy dostarczać większe partie towaru bezpośrednio do Klienta. >

Tesso - logo

Czyściwo
bawełniane

Jesteśmy producentem czyściwa białego i kolorowego, najwyższej jakości, które nie zawiera materiałów syntetycznych, odznacza się bardzo dobrymi właściwościami absorpcyjnymi. >

Tesso - logo

Odzież używana - eksport

Firma TESSO już od 30 lat dostarcza odzież używaną dla zagranicznych odbiorców. Posiadamy wielu stałych i cenionych partnerów biznesowych na rynkach europejskich, afrykańskich i azjatyckich. >

T
T

Misja

Chronić środowisko naturalne, pomagać chorym i najuboższym oraz wspomagać rozwój lokalny poprzez utylizację odzieży używanej.

Każdy dzień pracy rozpoczynamy z myślą o zobowiązaniu, jakie dobrowolnie podjęliśmy. Aby sumiennie je wypełniać, prowadzimy wielokierunkowe działania.

E
E

Ekologia

Recykling odzieży, prowadzony przez TESSO jest działaniem proekologicznym. Dzięki temu mniej ubrań zalega na przeładowanych wysypiskach śmieci.

Stanowią one coraz większy światowy problem. Recykling odzieży oraz jej ponowne wykorzystanie pozwala zaoszczędzić miejsce na wysypiskach, wpływa też korzystnie na zmniejszenie produkcji nowej odzieży.

S
S

Działania społeczne

Biznes to nie tylko działalność gospodarcza. To także troska o region i jego mieszkańców, odpowiedzialność za pracowników oraz dbanie o środowisko.

Wspomagamy najuboższych, chorych i potrzebujących. Priorytetem dla nas są chore dzieci. Dzięki przekazywanej przez Państwa odzieży, za co serdecznie dziękujemy, jesteśmy w stanie stale dofinansowywać leczenie wielu z nich. Czynimy to przy pomocy Fundacji Dar, pod której czułymi skrzydłami znajdują się dzieci, potrzebujące pomocy.

Więcej
S
S

Aktualności

30 lat firmy TESSO

W roku 2022 firma TESSO obchodziła swój 30. jubileusz. Z tej okazji odbyła się impreza, aby uczcić trzecią już dekadę działalności naszej firmy. Podczas uroczystości prezes Andrzej Kowalczyk złożył podziękowania […]

Jubileusz działalności Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas w Rajkowach.

Na zaproszenie Caritas Diecezji Pelplińskiej oraz Kierownictwa, Pracowników i Podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Rajkowach wzięliśmy udział w jubileuszu 15-lecia działalności tej instytucji. Wspólnie z zaproszonymi…

Wspieramy innowacje sportowe

Firma Tesso wsparła organizację imprezy związanej z oficjalnym wręczeniem nominacji dla Pana Tomasza Czapiewskiego na Trenera Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn w przeciąganiu liny. Ta niezwykle widowiskowa dyscyplina sportu znajduje coraz to większe grono sympatyków i popularyzatorów na całym świecie.

Dzień Kobiet w Przywidzu

W dniu 8 marca 2013 roku mieszkanki Gminy Przywidz obchodziły swoje święto. Tego dnia piękne Panie zgromadziły się w ośrodku „ Zielona Brama” , aby wspólnie z przedstawicielami władz gminnych uczestniczyć w wieczorku muzycznym. Firma Tesso będąca miejscem pracy wielu wspaniałych pań wsparła działania władz samorządowych, stając się jednym ze sponsorów tego niezwykle sympatycznego spotkania.

Tesso Cup 2013

W niedzielę 17 marca 2013 roku, na terenie hali sportowej przy Gimnazjum w Trąbkach Wielkich odbył się pierwszy z czterech turniejów Otwartego Pucharu Powiatu Gdańskiego w Futsalu pod nazwą TESSO CUP. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn podzielonych na 3 grupy. Ostateczny tryumf w tym turnieju święciła drużyna Jednostki Wojskowej Pruszcz Gdański. Nagrody i puchary dla uczestników ufundowała nasza Firma.

O
O

Kariera

Obecne oferty pracy w F.H. TESSO można znaleźć na portalu pracuj.pl:

Oferty pracy

Kontakt

PFR

TESSO
ul. Sikorskiego 6A
Pruszcz Gdański
woj. Pomorskie
83-000, Polska

+48 58 691 16 38

+48 58 691 16 39

sekretariat@tesso.pl

Kontakt

© TESSO 2018 / Design & Powered: Anna Kallas Studio & OK Interactive